• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Insignia Cosmo 1.8 140ks MT LPG

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 139.000
Гориво LPG, Бензин
Мотор 1796ccm 140KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 07/2011
WLTP N/A
Шифра бр. 08437
Дополнителна опрема
АBS • ESP • Airbag – предни и странични • Темпомат • Електрично отварање на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима уред - Климатроник • Патен компјутер • Радио CD 300 • Мултифункционален кожен волан со команди • Eлектрична рачна • Магленки • Алуминиумски фелни. • Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано . • Регистрирано до 30,08,2022 год.