Opel Insignia Cosmo 2.0 cdti 130ks AT

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Crusise Control
 • Airbag-предни, странични и кровни
 • Eлектрика на предни и задни прозорци
 • Eлектрично подесување на ретровизори
 • Клима уред
 • 8” Intellilink екран на допир
 • Радио
 • Систем за навигација
 • Bluetooth
 • Isofix систем на задни седишта
 • Паркинг сензори
 • Патен компјутер
 • Дневни LED светла
 • Магленки
 • Алуминиумски фелни
 • Дисплеј за возач со напредни функции ( графика во повеке бои)
 • Алуминиумски фелни 17”
Цена 12 900€
со ДДВ
Каросерија Sedan
Поминати километри 136.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 130 ks
Година 2015
Боја Сина Металик