• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 110ks Ecotec Business MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 100.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 09/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 44667
Дополнителна опрема