• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 110ks Edition MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 80000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 110KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 10/2017
Шифра бр. 44924
Дополнителна опрема