• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Insignia Grand Sport 1.6 CDTi 136ks Business 5d AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 72.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 09842
Дополнителна опрема