• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Insignia Grand Sport 1.6 CDTi 136ks Business 5d MT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 151.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 06/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 11420
Дополнителна опрема