Opel Insignia Grand Sport Edition 1.6 CDTI 110ks MT

ABS,ESP,Cruise Control со функција за кочење,  Eлектрика на предни  изадни прозорци, Електрично подесување на ретровизори,Мултуфункционален кожен спортски волан, Спортски седишта со лумбарна пордшка, Греење на седишта – возачко и совозачко, Систем за навигација , LED Светла, Park Assist, Паркинг сензори со Park Distance Control,  Kлимаа уред-Климатроник, Индикатор за притисок во пневматици, Performance control, Aвтоматски менувач, Борд Компјутер, Алуминиумски фелни,  Isofix систем на задни седишта,Xромирани кровни носачи, Алуминиумски фелни.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 16 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 72.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2017
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање