Opel Insignia Grand Sport Inovation 2.0 CDTI 170ks AT 8

НАСКОРО
Каросерија Хечбек
километри 88.000
Гориво Дизел
Мотор 1956ccm 170KS
Боја Сина Металик
Прва регистрација 10/2017
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање