• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Opel Insignia GS 1.6 CDTI Business 136cv S&S MT6

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 148.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 01/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 90911
Дополнителна опрема