Opel Insignia Sport Tourer SW 2.0CDTI 130KS

ABS • ESP • Airbag • Темпомат • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултуфункционален кожен волан со команди • Клима уред • Радио CD 300 • Паркинг сензори напред и позади • Електрична рачна • Патен компјутер • Магленки • 18 Алуминиумски фелни.

 • Регистрирано до 27.01.2022.

Цена 7 600 €
со ДДВ
Каросерија Караван
километри 175.000
Гориво Дизел
Мотор 1956ccm 130KS
Боја Бела
Прва регистрација 2010
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање