Opel Insignia ST 2.0 cdti 120ks Business MT

НАСКОРО
Каросерија Караван
километри 137.000
Гориво Дизел
Мотор 1956ccm 120KS
Боја Сина Металик
Прва регистрација 05/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање