Opel Insignia ST 2.0 cdti 130ks MT

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Cruise Control,
 • Airbag,
 • Mултифункционален кожен волан со команди,
 • Електрика на предни и задни прозорци,
 • Електрично подесување на ретровизори,
 • Греачи на ретровизори,
 • Клима-климатроник,
 • Радио cd300,
 • Патен компјутер,
 • Сензор за светло,
 • Паркинг сензори – напред и позади со PDC (park distance control ),
 • Isofix систем на задни седишта,
 • Маглеки.
Цена 8 500€
со ДДВ
Каросерија Sedan
Поминати километри 127.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 130 ks
Година 2012
Боја Сина Металик