Opel Meriva ecoFlex Business Connect 1.6 CDTI 110ks

ABS • ESP • Темпомат • Airbag за возач, совозач и кровни • Држач за чаши напред • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Електрична рачна • Централно заклучување со далечинско • Борд компјутер • Двозонска електронска клима • Магленки • Мултифункционален волан со команди • Паркинг сензори – напред и позади • Радио CD Navi650 со интегриран систем за навигација • Isofix систем на задни седишта • LED дневни светла .

Цена 8 900 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 110 ks
Година 2015
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање