Opel Mokka Drive 1.7cdti AT

• ABS • ESP • Airbag за возач, совозач, странични и кровни • Темпомат • Радио CD • Команди на волан • Борд Компјутер • Електрика и греење на ретровизори • Двозонска електронска клима • Наслон за рака • Електрохроматски внатрешен ретровизор • Паркинг сензори – напред и позади • 18” Aлуминиумски фелни • Затемнети задни стакла • Автоматски светла • Сензор за дожд • Кровни носачи • Централно заклучување со далечинско • Нови зимски пневматици.

• Регистрирано до 11/2021.

 • Поради технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 12 500 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 84.000
Гориво Дизел
Мотор 1.7 130 ks
Година 2015
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање