• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Mokka Inovation 1.6 cdti 136ks

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 55.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 07/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 07086
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач, странични и кровни завеси • Темпомат • Радио со екран на допир • Apple CarPlay • Android Auto • Bluetooth • Команди на волан • Борд Компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Електрично подесување и греење на ретровизори • Двозонска електронска клима • Наслон за рака • Седишта во комбинација штоф/кожа • Електрохроматски внатрешен ретровизор • Паркинг сензори - напред и позади со камера • 18” Aлуминиумски фелни • Затемнети задни стакла • Автоматски светла • Дневни LED светла Сензор за дожд,Mагленки • Кровни носачи • Централно заклучување со далечинско • Start - Stop систем (директен) • Keyless entry • Isofix систем на зади седишта.  • Возолото е купено во Македонија и редовно сервисиранио во овластен сервис . • Регистрирано до 7/2022. Поради технички причини може да има повеќе или помалку опрема.