• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
15 300€

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 141.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 05/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 85661
Дополнителна опрема
ABS ESP Airbag за возач, совозач, странични и кровни завеси Темпомат Радио  со екран на допир Apple CarPlay Android Auto Bluetooth Команди на волан Борд Компјутер Индикатор за притисок во пневматици  Електрично подесување и греење на ретровизори Електрично подигање на прозорци Kлима клима Електрохроматски внатрешен ретровизор  Aлуминиумски фелни Затемнети задни стакла Автоматски светла •  Дневни LED светла Сензор за дожд Mагленки  Кровни носачи Централно заклучување со далечинско Start-Stop систем Isofix систем на зади седишта.  Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.