• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
15 000€

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 151.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6cdti 136ks
Боја Бела
Прва регистрација 06/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 88518
Дополнителна опрема
ABS,ESP, Airbag за возач, совозач ,странични и кровни завеси ,Темпомат, Радио  со екран на допир , Apple CarPlay ,Android Auto , Bluetooth, Команди на волан , Борд Компјутер,Индикатор за притисок во пневматици ,  Електрично подесување и греење на ретровизори, Електрично подигање на прозорци , Kлима клима, Електрохроматски внатрешен ретровизор, ,  Aлуминиумски фелни , Затемнети задни стакла , Автоматски светла, Дневни LED светла Сензор за дожд,Mагленки ,  Кровни носачи, Централно заклучување со далечинско,  Start-Stop систем (директен ), Isofix систем на зади седишта.   *Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.