• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
15 900€

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 122.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 05/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 87035
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач ,странични и кровни завеси • Темпомат • Радио со екран на допир • Apple CarPlay • Android Auto • Bluetooth • Команди на волан • Борд Компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Електрично подесување и греење на ретровизори • Електрично подигање на прозорци • Kлима клима • Електрохроматски внатрешен ретровизор • Aлуминиумски фелни • Затемнети задни стакла • Автоматски светла •  Дневни LED светла Сензор за дожд • Mагленки • Кровни носачи • Централно заклучување со далечинско • Start-Stop систем (директен) • Isofix систем на зади седишта.  • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.