• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 18:00 | САБОТА: 08:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
15 600€

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 132.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 06/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 88319
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач, странични и кровни завеси •Темпомат • Радио со екран на допир • Apple CarPlay • Android Auto • Bluetooth • Команди на волан • Борд Компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Електрично подесување и греење на ретровизори • Електрично подигање на прозорци • Kлима уред • Електрохроматски внатрешен ретровизор • Aлуминиумски фелни • Затемнети задни стакла • Автоматски светла • Дневни LED светла Сензор за дожд,Mагленки • Кровни носачи • Централно заклучување со далечинско • Start - Stop систем • Isofix систем на зади седишта. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.