Opel Mokka X Business 1.6CDTI 136ks 4×2 AT

Opel Mokka X Business 1.6CDTI 136ks 4×2 AT

НАСКОРО
Каросерија СУВ
километри 102000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Сребрена Металик
Прва регистрација 02/2017
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање