• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
16 200€

Opel Mokka X Business Edition 1.6cdti 136ks 4×2 AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 139.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Сребрена металик
Прва регистрација 03/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 30278
Дополнителна опрема
ABS,ESP, Airbag за возач, совозач ,странични и кровни завеси ,Темпомат, Intellilink радио со интегриран систем за навигација, Bluetooth , Патен компјутер, Електрично подесување на ретровизори + греење на ретровизори, Електрично подигање на предни и задни прозорци, Кeyless entry , Директен Start-Stop систем , Isofix систем на задни седишта, Клима уред, Паркинг сензори напред/позади , Задна паркинг камера , Сензор за светло , Сенор за Дожд, Дневни LED светла , Алуминиумски фелни .