OPEL VECTRA 1.9 cdti

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Airbag –предни, странични и кровни,
 • Мултифункционален кожен волан со команди,
 • Eлектрика на предни и задни прозорци,
 • Ектрично подесување на ретровизори,
 • Греачи на ретровизори,
 • Борд компјутер,
 • Радио CD 30 MP3,
 • Двозонска клима-климатроник,
 • Комбинација кожа-штоф на седишта,
 • Магленки,
 • Алуминиумски фелни.

Возилото е регистрирано до 29.12.2019

Цена 5 200€
со ДДВ
Каросерија Sedan
Поминати километри 148.050
Гориво Дизел
Мотор 1.9 120 ks
Година 2008
Боја Сива металик
Регистрација 29.12.2019