Opel Vectra 1.9 CDTI 120KS Hatchback

ABS • ESP • Airbag –предни, странични и кровни • Мултифункционален кожен волан со команди • Eлектрика на предни и задни прозорци • Ектрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Борд компјутер • Радио CD 30 MP3 • Двозонска клима-климатроник • Комбинација кожа-штоф на седишта • Магленки • Алуминиумски фелни.

Цена 4 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 148.050
Гориво Дизел
Мотор 1.9 120 ks
Година 2008
Боја Сива Металик
15
city mpg
10
hwy mpg
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање