Opel Vivaro L1H1 1.6 cdti 115ks

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Airbag
  • Eлектрика на прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Kлима уред
  • Централна брава со далечинско заклучување
  • Радио cd
  • Паркинг сензори
  • Странична клизна врата

Возилото е регистрирано до 03.2020.

Цена 11 600€
со ДДВ
Каросерија Товарно
Поминати километри 162.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 115 ks
Година 2014
Боја Бела
Регистрација 31.05.2020