• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
16 000€

Opel Zafira 1.6 D Blueijectin 134ks Bussines Edition MT 7seat

Основни податоци
Тип на возило Моноволуменец
километри 139.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 134KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 01/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 86568
Дополнителна опрема
ABS • Airbag • Cruise Control • Мултифинкционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Електика на предни и задни прозорци • Автоматска клима • Радио • Патен компјутер • Start - Stop • Систем за навигација Navi 950 • Bluetooth • Isofix систем на задни десишта • Наслон за рака • Задна паркинг камера • Паркинг сензори - напреди и позади • LED дневни светла • Сензор за светло • Сензор за дожд • Mагленки • Алуминиумски фелни • 7 Седишта.    • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.