• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
14 800€

Opel Zafira 1.6 D Blueinjection 134 ks Business Edition MT 7 seater

Основни податоци
Тип на возило Моноволуменец
километри 147.000
Гориво Дизел
Мотор 1598ccm 134KS
Боја Бордо металик
Прва регистрација 02/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 08531
Дополнителна опрема
ABS • Airbag • Cruise Control • Мултифинкционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Електика на предни и задни прозорци • Автоматска клима со две зони • Патен компјутер • Start -Stop • Систем за навигација Navi 950, Bluetooth • Isofix систем на задни десишта • Наслон за рака • Паркинг сензори - напреди и позади • Задна паркинг камерa• Сензор за светло • Сензор за дожд • Mагленки • Алуминиумски фелни. • Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.