• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Opel Zafira Enjoy 1.8 140ks 7 seat MT

Основни податоци
Тип на возило Моноволуменец
километри 127.000
Гориво Бензин
Мотор 1796ccm 140KS
Боја Бела
Прва регистрација 05/2010
WLTP N/A
Шифра бр. 03142
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Eлектрика на преди и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Радио CD MP3 • Патен компјутер • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Клима уред • Магленки • 7 седишта.  • Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано. • Регистрирано до 05/2022