Opel Zafira Tourer 2.0CSTI 130KS 7 Седишта

ABS • ESP • Cruse Control • Airbag предни, задни и странични • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Радио CD 400 Plus • Двозонска клима • Борд компјутер • Наслон за рака • ISOFIX систем на задни седишта • 7 седишта • Кровни носачи • Магленки

Цена 9 900 €
со ДДВ
Каросерија Караван
километри 150.830
Гориво Дизел
Мотор 2.0 130 ks
Година 2013
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање