Opel Zafira Tourer Business 1.6 CDTI 136ks MT

ABS • Airbag • Cruise Control • Мултифинкционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Електика на предни прозорци • Патен компјутер • Систем за навигација Navi 950 • Bluetooth • Радио CD • Isofix систем на задни десишта • Наслон за рака • Паркинг сензори – напреди и позади • Кровни носачи • Сензор за светло • Сензор за дожд.

 

• Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 10 300 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 162.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 136 ks
Година 2015
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање