• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
8 700€

Peugeot 208 Van 1.5 Bluehdi 100ks MT

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 119.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 100KS
Боја Бела
Прва регистрација 11/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 03494
Дополнителна опрема
АBS • ESP • Airbag – Возач, совозач • Tемпомат Серво волан со команди • Ектан на допир во боја • Систем за навигација • Поврзување со Bluetooth •  Патен компјутер • Електрично подигање на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима Уред • Магленки  Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.