• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Peuegot 208 Van Pack 1.6 hdi 75ks

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 87.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6, 75ks
Боја Црна металик
Прва регистрација 05/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 71085
Дополнителна опрема
АBS • ESP • Airbag – Возач, совозач, странични и кровни завеси • Tемпомат Серво волан со команди • Ектан на допир во боја • Систем за навигација • Поврзување со Bluetooth • Патен компјутер • Електрично подигање на предни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Клима Уред • Магленки • Задни паркинг сензори.  Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.