• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
22 500€

Peuegot 3008 5P SUV BLUEHDI 130 S&S EAT8 ACTIVE BUSINESS

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 142.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 130KS
Боја N/A
Прва регистрација 01/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 40355
Дополнителна опрема
ABS • CDS • ASR • AFU • REF • Hill assist • Двозонски автоматски клима уред • Aлуминиумски фелни • Електрични подигнувачи на предни и задни стакла • Peugeot i-Cockpit со дигитален 12,3”TFT возачки екран во боја • Препознавање на сообраќајни знаци за ограничување • Темпомат со ограничување на брзина • Електришна сопирачка за паркирање • Преден наслон за раце • Радио уред - МР3 • USB • Bluethoot handsfree и мултифункционален кожен волан • Електрично подесување на ретровизори • LED дневни светла • Mагленки • Навигација • Isofix прицрствуваши х3 • Предни и задни паркинг сензори • START-STOP • Дополнително затемнети задни стакла • 3 х 12V прилкучоци • Повеќенаменски екран на допир • LED внатрешно осветлување. • Од технички причини мозе да има наведено повеќе или помалку опрема.