• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peuegot 508 1.5 BlueHDi 130ks Active AT8

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 105.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 130KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 04/2018
WLTP N/A
Шифра бр. MMH007
Дополнителна опрема