• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 2008 1.5 BlueHdi 100ks Allure MT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 152.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 100KS
Боја Сина металик
Прва регистрација 03/2019
WLTP N/A
Шифра бр. MMG043
Дополнителна опрема