Peugeot 208 Van 1.4hdi

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Eлектика на предни прозорци
  • Клима уред
  • Airbag
  • Радио CD
  • Централно заклучување
  • Патен компјутер
  • Гратис регистрација
Цена 6 200€
со ДДВ
КаросеријаVan
Поминати километри116.000
ГоривоДизел
Мотор1.4 70 ks
Година2013
БојаСива металик