• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 208 Van 1.6 HDI 75ks

Основни податоци
Тип на возило Товарно
километри 101.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 75KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 03/2017
WLTP N/A
Шифра бр. 06616
Дополнителна опрема