Peugeot 3008 Active Business 1.6 Bluehdi 120ks АТ

ABS • CDS • ASR • AFU • REF • Hill assist • Двозонски автоматски клима уред • Aлуминиумски фелни • Електрични подигнувачи на предни и задни стакла • Peugeot i-Cockpit со дигитален 12,3”TFT возачки екран во боја • Препознавање на сообраќајни знаци за ограничување • Tемпомат со ограничување на брзина • Електришна сопирачка за паркирање • Преден наслон за раце • Радио уред – МР3 • USB • Bluethoot handsfree и мултифункционален кожен волан • Електрично подесување на ретровизори • LED дневни светла • магленки • навигација • Isofix прицрствуваши х3 • Предни и задни паркинг сензори • START – STOP • Дополнително затемнети задни стакла • 3 х 12V прилкучоци,повеќенаменски екран на допир • LED внатрешно осветлување.

• Од технички причини мозе да има наведено повеќе или помалку опрема

Цена 19 400 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 125.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 120KS
Боја Црна Металик
Прва регистрација 11/2017
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање