• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 3008 BLUEHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 131.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 130KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 02/2020
WLTP N/A
Шифра бр. 039836
Дополнителна опрема