Peugeot 308 Active Business 1.6 Bluehdi 100ks MT

ABS • ESP • 6 Воздушни перничиња • Автоматски двозонски клима уред • Мултифункционален кожен волан со команди • 9.7” Eкран на допир со интегриран систем за навигација • Bluethooth handsfree поврзување со телефон • Темпомат со ограничувач на брзина • Централно заклучување со далечинско • Патен компјутер • Електрично подигнување на предни и задни стакла • 3D LED задни светла • LED дневни светла • Isofix систем на задни седишта • Паркинг сензори – задни со графички приказ • Алуминиусмски фелни.

 • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

 

Цена 8 500 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 100KS
Боја Бела
Прва регистрација 09/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање