• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 5008 Active Business BlueHDI 130ks AT 7 seat

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 124.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 120KS
Боја Бела
Прва регистрација 10/2018
WLTP N/A
Шифра бр. 00000
Дополнителна опрема