• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 5008 Active Business BlueHDI 130ks AT 7 seat

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 139.000
Гориво Дизел
Мотор 1499ccm 150KS
Боја Бела
Прва регистрација 02/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 94556
Дополнителна опрема