PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 115ks MT BUSINESS

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Аirbag
 • Crusise Control
 • Мултифункционален кожен волан со команди
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Клима уред-климатроник
 • Уред за навигација
 • Радио CD
 • Конекција со телефон
 • Isofix систем на задни седишта
 • Сензор за дожд
 • Паркинг сензори – задни
 • Алуминиумски фелни
 • Борд компјутер
 • Магленки
Цена 10 600€
со ДДВ
Каросерија Sedan
Поминати километри 110.000
Гориво Дизел
Мотор 1.6 115 ks
Година 2014
Боја Црна металик