• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

Peugeot 508 Access 1.6 HDI 120ks MT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 123.000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 120KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 10/2015
WLTP N/A
Шифра бр. 36508
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Аirbag • Cruise Control • Мултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима - климатроник • Радио CD • Конекција со телефон • Isofix систем на задни седишта • Сензор за дожд • Паркинг сензори задни • LED - дневни светла • Борд компјутер • Штоп светла со LED технологијa • Start-Stop. • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.