• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Peugeot 508 Access 1.6 HDI 120ks MT

Основни податоци
Тип на возило Седан
километри 123000
Гориво Дизел
Мотор 1560ccm 120KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 10/2015
Шифра бр. 36508
Дополнителна опрема