Peugeot 508 Active Business 2.0 Bluehdi 150ks MT

ABS • ESP • Аirbag • Cruise Control • Мултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Уред за навигација • Радио CD • Конекција со телефон • Isofix систем на задни седишта • Сензор за дожд • Паркинг сензори – предни и задни • Blind Spot Detection • LED-дневни светла • Алуминиумски фелни • Борд компјутер • Магленки • Штоп светла со LED технологијa • Start-Stop директ функција.

 

 

 

 

Цена 13 500 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 159.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2017
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање