Peugeot 508 Business 2.0 BluehdI 150ks MT

ABS • ESP • Аirbag • Cruise Control • Blind Spot Monitoring • Мултифункционален кожен волан со команди • Електрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Уред за навигација • Радио CD • Конекција со телефон • Isofix систем на задни седишта • Сензор за дожд • Паркинг сензори – предни и задни • Задна паркинг камера • LED-дневни светла • 17 “ Алуминиумски фелни • Борд компјутер • Штоп светла со LED технологијa • Start-Stop директ функција.

• Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 10 500 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 125.000
Гориво Дизел
Мотор 1997ccm 150KS
Боја Сива Металик
Прва регистрација 09/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање