Renault Capture 1.5 dci 90ks Energy

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Crusise Control
  • Eлектрика на предни и задни прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Серво влан со команди
  • Клима уред
  • Радио CD
  • Isofix систем на задни седишта
Цена 9 900€
со ДДВ
КаросеријаSUV
Поминати километри123.000
ГоривоДизел
Мотор1.5 90 ks
Година2014
БојаСива металик