Renault Capture 1.5 dci 90ks Energy

Опрема

  • ABS
  • ESP
  • Crusise Control
  • Eлектрика на предни и задни прозорци
  • Електрично подесување на ретровизори
  • Серво влан со команди
  • Клима уред
  • Радио CD
  • Isofix систем на задни седишта
Цена 10 300€
со ДДВ
Каросерија SUV
Поминати километри 149.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 90ks
Година 2015
Боја Сива металик