Renault Kadjar 1.5 DCI Business MT 110KS

ABS • ESP • Crusise Control • Airbag • Start-Stop функција • Елкектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори – електрично преклопливи • Мултифункционалек кожен волан со команди • Двозонска клима – Климатроник • Driving Assistance пакет • Предни и задни паркинг сензори • Park Assistance • Индикатор за притисок во пневматици • Магленки • Патен Компјутер • Дигитална километража • Алуминиумски фелни • USB порта • Конекција со Smartphone • Хромирани кровни држачи • LED дневни светла • Isofix систем на задни седишта • Електрична рачна.

Цена 15 700 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 134.000
Гориво Дизел
Мотор 1.5 110 ks
Година 2016
Боја Сина Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање