Renault Megane 1.5 DCI 110ks Energy Business MT

ABS • ESP • Cruise Control • Airbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори – електрично преклопливи • Греачи на ретровизори • Двозонска клима – климатроник • Радио CD со MP3 • Bluetooth • Навигацијa • LED Дневни светла • Isofix систем на задни седишта • Паркинг сензори напред и позади • Патен компјутер • Мултифункционален кожен волан со команди • Start – Stop систем • Mагленки.

Цена 9 300 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 137.583
Гориво Дизел
Година 2016
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање